Co se mahalebek týče: objevil jsem svoji horu Myouji, kde tyhle stromky rostou/přežívají. Před cca 2 lety jsem se rozhodl, že tam ostatní ponechám. Vzhledem ke stále problematičtějším srážkám je ale otázka, jak dlouho tam tyhle stromky vydrží. Uvidím, třeba se tam někdy vrátím a pár kousků ještě přinesu...
Kam ty na tie prunusky chodíš ? Ďalší pekný kúsok, akurátne veľký.
ReplyDeleteNormálka: v lese:)))
ReplyDeleteCo se mahalebek týče: objevil jsem svoji horu Myouji, kde tyhle stromky rostou/přežívají. Před cca 2 lety jsem se rozhodl, že tam ostatní ponechám. Vzhledem ke stále problematičtějším srážkám je ale otázka, jak dlouho tam tyhle stromky vydrží. Uvidím, třeba se tam někdy vrátím a pár kousků ještě přinesu...
Dobrý stromček, nebari na jednotku. Popracujes na štruktúre koruny pár rokov a oválna koruna príde sama.
ReplyDeleteTak toto je nádherne prirodzene vyzerajúci strom, ako píše Maroš, koruna sa časom zaoblí a potom bude dokonalý :)
ReplyDelete